D390G43M7GH65J5R datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    D390G43M7GH65J5R
  • Описание
    Vishay Intertechnology D390G43M7GH65J5R Capacitance: 39pF Construction: Radial Lead Diameter (nom): 0.6mm Lead Spacing (nom): 5mm Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 4mm Product Diameter (mm): 11mm Product Height (mm): Not Requiredmm Product Length (mm): Not Requiredmm Seated Plane Height: 15mm Temp Coeff (dielectric): M7G Tolerance (+ Or -): 2% Type: Ceramic Disc Voltage: 100VDC